• LEGO Licence 2020 - úložné boxy

  LEGO Licence 2020 - úložné boxy

  Praktické úložné boxy pro uschování nejen LEGO kostiček.

  Stáhnout katalog.

 • LEGO Licence 2020 - Světla a svítilny

  LEGO Licence 2020 - Světla a svítilny

  Děti milují vše kolem světa LEGO a jejich oblíbených postaviček. Nyní také jako světla, noční lampička apod.

  Stáhnout katalog.

 • LEGO Licence 2020 - zápisníky, psací potřeby a doplňky

  LEGO Licence 2020 - zápisníky, psací potřeby a doplňky

  Zápisníky ve tvaru klasické LEGO kostičky, psací potřeby s minifigurkami a mnoho dalšího.

  Stáhnout katalog.

 • LEGO Licence 2020 - cestovní kufry

  LEGO Licence 2020 - cestovní kufry

  Cestujte stylově s novými zavazadly s jedinečným designem.

  Stáhnout katalog.

 • LEGO Licence 2020 - batohy a školní potřeby

  LEGO Licence 2020 - batohy a školní potřeby

  V katalogu naleznete školní potřeby jako jsou aktovky, batohy, pytlíky na přezůvky a další věci pro děti s jedinečným motivem LEGO.

  Stáhnout katalog.

 • Gomate koloběžky

  Gomate koloběžky

  Prvotřídní koloběžky Gomate - v sortimentu naleznete koloběžky skládací, klasické i elektrické.

  Stáhnout katalog.

 • Nové produkty Corally 2017

  Nové produkty Corally 2017

  Katalog Corally 2017 obsahuje nové produkty pro rok 2017. Jedná se zejména o závodní on-road RC modely aut a nové typy akumulátorů nejnovějších LiPo HV, které oproti standardnímu typu nabízí až o 25% více kapacity. Dále byly přidány nové typy střídavých motorů a další příslušenství.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog autodráh SCX 2016

  Katalog autodráh SCX 2016

  V katalogu autodráh SCX 2016 naleznete stávající i nové produkty od SCX pro rok 2016. Autodráhy řady SCX Original, SCX WOS a SCX Compact včetně příslušenství a traťových dílů.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog Team Orion 2016

  Katalog Team Orion 2016

  Značka Team Orion nabízí elektroniku a příslušenství pro RC modely aut. Produkty Team Orion pokrývají elektronické RC regulátory otáček, střídavé elektromotory pro RC auta, LiPol a NiMH akumulátory, nabíječe, špičkové spalovací nitro motory do RC modelů aut a další. Team Orion je prověřená značka na světových závodech RC modelů aut.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog produktů Corally 2016

  Katalog produktů Corally 2016

  Corally je proslulá značka produktů obsahující široké příslušenství pro RC modely aut. Naleznete zde závodní pneumatiky pro širokou škálu podvozků, vteřinová lepidla, lepidla na pneumatiky, mazání na pneumatiky RC aut, kompletní sortiment pastorků, servo saverů, šroubů, matic, podložek a samozřejmě špičkových LiPo akumulátorů, střídavých regulátorů a motorů.

  Stáhnout katalog.

 • Magazín Horizon Hobby NOW 2016-1

  Magazín Horizon Hobby NOW 2016-1

  Magazín Horizon Hobby s novými produkty prvního čtvrtletí 2016. Obsahuje novou řadu poloprofesionálních kvadrokoptér Blade Croma pro vytváření videí a fotek, dále RC mikrovrtulník Blade 120 S se systémem SAFE a režimem panika, nová řada RC letadel a RC aut (Crawlery, hobby i závodní modely, lodě a a příslušenství.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog Deluxe Materials 2015

  Katalog Deluxe Materials 2015

  Katalog Deluxe Materials 2015 obsahuje kompletní sortiment lepidel, tmelů, laků a přípravků nejen pro letecké modelářství. Novinkou je nový speciální olej do dvoutaktních benzinových motorů.

  Stáhnout katalog.

 • Magazín Horizon Hobby NOW 2015-3

  Magazín Horizon Hobby NOW 2015-3

  Magazín Horizon Hobby s novými produkty třetího čtvrtletí 2015. Obsahuje novou řadu poloprofesionálních kvadrokoptér Blade Croma pro vytváření videí a fotek, dále RC mikrovrtulník Blade Nano CP se systémem SAFE a režimem panika, RC vrtulník pro začátečníky Blade 230 SAFE, akrobatické vrtulníky řady CFX, nová řada RC letadel a RC aut (Crawlery, hobby i závodní modely, lodě a a příslušenství.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog SCX 2015

  Katalog SCX 2015

  Katalog autodráh SCX 2015 obsahuje informace o nejnovější digitální autodráze SCX WOS, dále nové klasické autodráhy SCX Original a SCX Compact. V katalogu také naleznete nová auta SCX Original, SCX WOS a SCX Compact a traťové díly.

  Stáhnout katalog.

 • Magazín Horizon Hobby NOW 2015-2

  Magazín Horizon Hobby NOW 2015-2

  Magazín Horizon Hobby s novými druhého čtvrtletí 2015. Obsahuje novou řadu poloprofesionálních kvadrokoptér Blade Croma pro vytváření videí a fotek, dále Sport Cub Safe+ s GPS modulem pro automatické přistání. Miniaturní dvouplošník PT-17, cvičný RC model Pulse 15e, model P-51 Mustang poháněný novým benzinovým motorem o objemu 8 ccm. Kompletní řadu RC modelů vrtulníků, RC modelů aut Vaterra a Team Losi Racing.

  Stáhnout katalog.

 • Estes 2015

  Estes 2015

  Katalog Estes 2015 obsahuje kompletní sortiment modelů raket poháněných raketovými motory, házedla Estes na gumový pohon, kompletní příslušenství, jako jsou raketové motory, padáky, ucpávky výmetu, startovací rampy, odpalovací zařízení a stavební materiály pro stavbu vlastních modelů raket.

  Stáhnout katalog.

 • Killer Body 2015

  Killer Body 2015

  Katalog Killer Body 2015 obsahuje nepřebernou řadu veškerých maketových doplňků pro RC modely aut. B katalogu naleznete maketové karosérie pro standardizovaná šasi - Vaterra S-100 on-road (190 mm), Traxxas Slash, Traxxas E-Maxx, Traxxas Telluride, Vaterra Ascender a RC auta značky Axial - Crawlery. Sady LED osvětlení, maketové doplňky typu pracovního nářadí - lopaty, krumpáče, kladiva; stahovací kurtny, hasicí přístroje, kanystry na benzin. Nerezové síťky, krycí fólie, navijáky a dokonce i funkční stěrače. Udělejte se ze svého RC auta věrnou polomaketu!

  Stáhnout katalog.

 • Killer Body 2014

  Killer Body 2014

  Katalog Killer Body 2014 obsahuje nepřebernou řadu veškerých maketových doplňků pro RC modely aut. B katalogu naleznete maketové karosérie pro standardizovaná šasi - on-road (190 mm), Traxxas Slash, Traxxas E-Maxx a RC auta značky Axial - Crawlery. Sady LED osvětlení, maketové doplňky typu pracovního nářadí - lopaty, krumpáče, kladiva; stahovací kurtny, hasicí přístroje, kanystry na benzin. Udělejte se ze svého RC auta věrnou polomaketu!

  Stáhnout katalog.

 • Killer Body 2013

  Killer Body 2013

  Katalog Killer Body 2013 obsahuje nepřebernou řadu veškerých maketových doplňků pro RC modely aut. B katalogu naleznete maketové karosérie pro standardizovaná šasi - on-road (190 mm). Sady LED osvětlení, maketové doplňky typu pracovního nářadí - lopaty, krumpáče, kladiva; stahovací kurtny, hasicí přístroje, kanystry na benzin.. Udělejte se ze svého RC auta věrnou polomaketu!

  Stáhnout katalog.

 • Katalog Super Flying Model 2015

  Katalog Super Flying Model 2015

  Katalog obsahuje přehled všech RC modelů letadel na dálkové ovládání Super Flying a kvalitní nářadí jako jsou modelářské šroubováky, nůžky, nože, výstružníky, mechová kola pro RC letadla, sklopné vrtule pro RC větroně. Novinkou roku 2015 jsou potahovací polypropylenové fólie pro konstrukční RC modely letadel.

  Stáhnout katalog.

 • Magazín Horizon Hobby NOW 2015-1

  Magazín Horizon Hobby NOW 2015-1

  Magazín Horizon Hobby s novinkami prvního čtvrtletí 2015.

  Stáhnout katalog.

 • Magazín Horizon Hobby NOW 2014-4

  Magazín Horizon Hobby NOW 2014-4

  Magazín Horizon Hobby s novinkami čtvrtého čtvrtletí 2014.

  Stáhnout katalog.

 • Magazín Horizon Hobby NOW 2014-3

  Magazín Horizon Hobby NOW 2014-3

  Magazín Horizon Hobby s novými produkty z třetího čtvrtletí 2014.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog Horizon Hobby Surface 2014

  Katalog Horizon Hobby Surface 2014

  Katalog produktů Horizon Hobby pro RC auta, RC lodě včetně příslušenství roku 2014.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog Medial Pro

  Katalog Medial Pro

  Katalog sortimentu Medial Pro - disky a pneumatiky pro RC auta, kvalitní nářadí.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog Horizon Hobby Spektrum 2014

  Katalog Horizon Hobby Spektrum 2014

  Katalog Horizon Hobby s kompletním sortimentem RC souprav Spektrum - vysílače, přijímače, serva a další příslušenství.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog autodráh SCX 2014

  Katalog autodráh SCX 2014

  Katalog autodráh SCX 204 obsahuje nejnovější kompletní sety analogových i digitálních autodráh, nová auta pro rok 2014 a traťové díly.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog Horizon Hobby Air 2014

  Katalog Horizon Hobby Air 2014

  Katalog produktů Horizon Hobby pro RC letadla, RC vrtulníky včetně příslušenství roku 2014.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog Xeno Tools

  Katalog Xeno Tools

  Kvalitní nářadí a přípravky pro modeláře. Sortiment Xeno Tools obsahuje kvalitní imbs šroubovýky metrických i palcových rozměrů, ploché šroubováky, křížové šroubováky, nástrčkové šestihranné šroubováky v metrických i palcových rozměrech a šroubováky TORX. Profesionální výstružníky a výkružníky pro RC auta, přípravky pro nastavení geometrie, měřidla propadu kol, stahováky ložisek a aretační přípravek pro spalovací motory.

  Stáhnout katalog.

 • Katalog příslušenství G-Force 2011

  Katalog příslušenství G-Force 2011

  Katalog G-Force obsahuje více než 1000 položek s modelářským příslušenstvím. Radiální kuličková ložiska s gumovým nebo kovovým krytem, axiální ložiska, jednocestná jehličková ložiska, šrouby ocelové, ocelové zinkované i z nerezové oceli, matice, podložky. Zlacené modelářské konektory nejrůznějších typů, kabely k servům, silové kabely se silikonovou izolací, vidličky a závitové koncovky na táhla RC modelů letadel, kulové čepy, páky pro řízení kormidel modelů letadel, spojky lodních hřídelí, palivové filtry.

  Stáhnout katalog.

   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšická 2589, Uherský Brod, Česká republika.