Blog » Traxxas - ocenění Global Media Awards

SEMA show 2019 - ocenění Traxxas

Modely Traxxas získaly prestižní ocenění v Global Media Awards

Traxxas ukazuje, že jeho RC modely aut jsou vždy zárukou inovace, kvality a hlavně zábavy. To potvrzují tři ceny, které RC modely této značky získaly v této mezinárodní soutěži. Ocenění bylo uděleno na základě hlasů od editorů nejznámějších časopisů reprezentujících 22 zemí. V nabité konkurenci, více než 3000 produktů, získali ocenění tyto RC modely Traxxas:

Chevrolet Blazer 1979

Nestárnoucí klasika Traxxas 1979 Chevy Blazer v měřítku 1:10 na výtečném podvozku TRX-4. Každý detail tohoto ikonického designu byl převtělen do RC modelu. Porota zejména ocenila množství detailů a věrné zpracování karoserie.

SEMA show 2019 - ocenění Traxxas 1979 Chevy Blazer

Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6

Extrémní terénní výkon obvykle nekoresponduje s luxusním provedením, to však neplatí o vozu Traxxas Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6. RC model na novém podvozek TRX-6 spolu s autentickou karoserií a kompletním osvětlením, si pravém vysloužil svou cenu.

SEMA show 2019 - ocenění Traxxas Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6

Unlimited Desert Racer Fox Edition

Poslední cenou se může pyšnit RC model auta Traxxas Unlimited Desert Racer, který vynikne naprosto věrným zpracováním šasi, po vzoru Baja pouštních závodních vozů. Model s plně funkčním osvětlením byla přesně trefa do černého.

SEMA show 2019 - ocenění Traxxas Unlimited Desert Racer
SEMA show 2019 - ocenění Traxxas

Nové příslušenství pro RC model auta Maxx

Společnost Traxxas vždy pracuje na vylepšení svých RC modelů. Novinkou na SEMA Show byla prezentace tuningového příslušenství pro model auta na dálkové ovládání Traxxas Maxx.

SEMA show 2019 - ocenění Traxxas
SEMA show 2019 - ocenění Traxxas hliníkové závěsy kol

Hliníkové závěsy kol

Nově představená sada ještě odolnějších hliníkových dílů nápravy, Vám umožní vyladit si model přesně podle představ.

SEMA show 2019 - ocenění Traxxas hliníkové spojovačky

Hliníkové spojovačky

Nová táhla řízení se vyznačují hybridní konstrukcí z vysokopevnostního hliníku a oceli. Tím je zaručena maximální pevnost při zachování nízké váhy. Táhla jsou nabízeny v různých barvách, tak aby korespondovala se zbytkem RC modelu.

SEMA show 2019 - ocenění Traxxas Vylepšení pro tlumiče GT-Maxx

Vylepšení pro tlumiče GT-Maxx

Model Maxx má už i tak jedny z nejlepších tlumičů, ale Vy si je můžete dovést k dokonalosti. Titanem potažené pístnice prodlužují životnost, poskytují velmi hladký chod a navíc zlatavý nádech vypadá úžasně. Pro úplnost ještě můžete doplnit barevně eloxované hlavy tlumičů a stavěcí matice.

SEMA show 2019 - ocenění Traxxas

Jízdní ukázka modelů Traxxas

Zatím co ostatní modely na SEMA Show jezdily jen po koberci, Traxxas vytvořil vlastní dráhu, na které prezentoval skutečné vlastnosti svých modelů. K vidění tak byla pravá síla portálových náprav, uzávěrek diferenciálů a dvoustupňové převodovky na modelech TRX-4 a TRX-6.

SEMA show 2019 - ocenění Traxxas

Článek je zařazen do následujicích kategorií:

Článek byl vytvořen 10. 12. 2019. Poslední úprava proběhla 10. 12. 2019.
   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšická 2589, Uherský Brod, Česká republika.