Blog » RC modely aut

RC model auta má doma každý malý kluk. Pomůžeme Vám nejen s výběrem vhodného auta, ale také s tipy na údržbu, aby auto dlouho a spolehlivě sloužilo. Poradíme jakými tuningovými díly se vyplatí auto vybavit. A zabrousíme do zákulisí závorů s RC auty.

Strana:1(19)

Traxxas Unlimited Desert Racer - představení

12. 4. 2018

Představujeme nový pouštní závodní vůz Unlimited Desert Racer od společnosti Traxxas! Objevte tento neobyčejný model plný síly, precizního zpracování a úchvatných detailů.

Traxxas E-Revo 2 - představení

28. 3. 2018

Další žhavá novinka tohoto roku od společnosti Traxxas je tady! Nové E-Revo 2.

Traxxas TRX-4 Ford Bronco - představení

23. 3. 2018

Přestavujeme žhavou novinku od Traxxasu - expediční RC model auta Traxxas TRX-4 s karosérií Ford Bronco.

Telemetrie pro Traxxas X-Maxx 8S

7. 2. 2018

Nový aktualizace pro Traxxas X-Maxx 8S přináší nové vzrušující funkce telemetrie v reálném čase. Po aktualizaci může sledovat všechny důležité údaje, včetně rychlosti a otáček, přímo na vašem mobilním telefonu. V článku najdete návod na aktualizaci a přehled nových funkcí.

Nový Rustler a Bandit

25. 1. 2018

Představujeme nové verze RC modelů Bandit a Rustler s designovou karoserií. Modely byly upraveny tak, aby si vybral každý podle svých potřeb.

Traxxas TRX-4 Tactical Unit

20. 11. 2017

V článku naleznete informace novince – Traxxas TRX-4 Tactical Unit. Jedná se již o druhý expediční TC model auta od Traxxsu, tak pojďme se na něj podívat.

Nové zajímavé příslušenství Traxxas

27. 9. 2017

V článku přinášíme podrobnosti o novém zajímavém příslušenství Traxxas - barevné záslepky Traxxas konektoru, fixace motoru pro 2WD modely Traxxas a novou redukci z Traxxas iD konektoru.

Traxxas Land Rover Defender v zelené barvě

20. 9. 2017

Přibližně 27. 9. nám přijde první zásilka RC modelů aut Land Rover Defender na podvozku Traxxas TRX-4 v zelené vojenské barvě.

Aktualizace Bluetooth modulů Traxxas

18. 9. 2017

Informace k bezplatné aktualizaci Bluetooth modulů Traxxas pro zajištění kompatibility s nejnovější verzí Androidu / iOS.

Představení RC modelu auta Traxxas TRX-4 Land Rover Defender

8. 5. 2017

Představujeme nový expediční RC model auta od Traxxasu TRX-4 Land Rover Defender. Podívejte se, jaké vymoženosti tento skvostný produkt nabízí!

Traxxas TRX-4 - ochutnávka

21. 4. 2017

Blížíme k oficiálnímu představení prvního expedičního RC modelu auta 1:10 od Traxxasu, který se bude jmenovat jednoduše Traxxas TRX-4. V článku přinášíme ochutnávku v podobě obrázků.

Instalace dvoustupňové převodovky do podvozku Vaterra Ascender

28. 11. 2016

V článku je podrobně krok za krokem popsána instalace dvoustupňové převodovky do podvozků Vaterra Ascender.

Přehled přípravků Nanoprotech

27. 6. 2016

Máme pro Vás dobrou zprávu – stali jsme se distributorem produktů Nanoprotech do modelářských prodejen. Přípravky Nanoprotech si po uvedení na trh našly spoustu oblastí svého použití, v neposlední řadě i v oblasti RC modelů a kutilství.

Limitované edice Traxxas Pink a Courtney Force

6. 6. 2016

Další novinkou od Traxxasu pro rok 2016 jsou růžově zbarvené karosérie Pink Edition a Courtney Force Edition. Jedná se o limitovanou edici, která je pouze do vyprodání zásob. Takže pokud se Vám níže uvedené karosérie libí, určitě neváhejte!

Začínáme s RC modely

25. 5. 2016

Chcete se dozvědět, co to jsou RC modely? U nás se dozvíte, jak začít,a jaké typy modelů jsou k dispozici a co vše budete k provozu potřebovat.

Velká výstava RC modelů ve Slováckém muzeu v Uherském Hradišti

15. 4. 2016

Zveme Vás na velkou výstavu RC modelů ve Slováckém muzeu v Uherském Hradišti s podtitulem Kdo si hraje, ovládá. Ve velkém výstavním sále je vystaveno přes 100 RC modelů, autodráha. Pro nejmenší je k dipozici dětský koutek.

Traxxas X-Maxx

6. 1. 2016

X-Maxx je novika od Traxxasu pro rok 2016. Jedná se o obří RC model auta v měřítku 1:5 na elektro pohon. Traxxas přišel se spoustou invovativních prvků, jako např. snadno odnímatelná karosérie, nový způsob upevnění baterií, automatické převrácení zpět na kola a mnohem více.

Elektronický stabilizační systém Spektrum AVC pro RC modely aut

14. 8. 2014

Článek pojednává o výhodách a způsobu použití elektronické stabilizaci pro RC modely aut Spektrum AVC.

Traxxas Nitro Revo - nastavení podvozku

14. 8. 2014

V článku je uvedeno, jak nejlépe nastavit podvozek Nitro Reva na různé povrchy. Je uveden návod na volbu viskozity silikonového oleje do tlumičů, typu pístu tlumiče, tuhost pružiny, druh vahadla a varianty uchycení spojovacího táhla od ramena k vahadlu.

Strana:1(19)
   Copyright © 1991-2018 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšičká 2589, Uherský Brod, Česká republika.