Blog » Novinky Traxxas Vánoce 2019

Vánoční stromek

Vánoce jsou téměř za dveřmi a společnost Traxxas připravila řadu skvělých novinek pro toto blížící se období. V článku v krátkosti představíme 5 nejzásadnějších nových produktů:

Firma Traxxas však myslela i na ty, kteří již své modely doma mají. V nabídce na vánoční období se objevily kompletní sady LED osvětlení, kterými si můžete zkrášlit Váš model:

Traxxas Maxx

Novinka pro rok 2019 – Traxxas Maxx v meřítku 1:8. Jedná se o výkonný a odolný RC model auta, jehož konstrukce vychází z modelu X-Maxx. Na délku má 55 cm, pohon je řešen střídavým motorem a novým regulátorem VXL-4S. Napájení 3 nebo 4 článkovým LiPo akumulátorem. Traxxas Maxx bude k dispozici ve 3 barevných variantách – modrá, červená a oranžová. V prodeji bude od listopadu.

Traxxas Maxx - modrá verze
Traxxas Maxx - modrá verze
Traxxas Maxx - červená verze
Traxxas Maxx - červená verze
Traxxas Maxx - oranžová verze
Traxxas Maxx - oranžová verze

Traxxas Mercedes G 63

Novinka pro rok 2019 – Traxxas TRX-6 Mercedes G 63 s pohonem 6x6 a v měřítku 1:10. Jedná se o polomaketu dle skutečného auta, které bylo původně určeno pro australskou armádu. Od roku 2013 až 2015 se prodával veřejnosti v limitované edici (pro zachování exkluzivity).

Traxxas vytvořil expediční model na podvozku TRX-6 s náhonem 6x6. Model obsahuje dvoustupňovou dálkově řízenou převodovku, portálové nápravy, dálkově řiditelné uzávěrky všech 3 diferenciálů. Důraz byl kladen na detaily, karosérie je ručně barvená. Model bude k dispozici ve dvou barevných verzích – černá a stříbrná. Stříbrná verze je v metalickém provedení.

Traxxas Mercedes G 63 - černá verze
Traxxas Mercedes G 63 - černá verze
Traxxas Mercedes G 63 - stříbrná verze
Traxxas Mercedes G 63 - stříbrná verze

Traxxas TRX-4 Traxx

TRX-4 Traxxas je první RC model auta na pásovém podvozku od společnosti Traxxas. Šasi je postaveno na modelu TRX-4 Sport. Pásový podvozek znamená vysokou světlou výškou a nízké nároky na údržbu. Ideální pro jízdu ve sněhu či na ledu. Model je osazen výkonným servem řízení 2255. Pro napájení serva je použit externí napájecí zdroj BEC 2262. Model je skladem ve dvou variantách – modrá a oranžová.

Traxxas TRX-4 Traxx - modrá verze
Traxxas TRX-4 Traxx - modrá verze
Traxxas TRX-4 Traxx - oranžová verze
Traxxas TRX-4 Traxx - oranžová verze

Traxxas TRX-4 Sport v limitované edici

RC model auta TRX-4 Sport je na trhu již 1 rok, Traxxas proto vytvořil limitovanou edici v pískově žluté barvě. Modely na platformě TRX-4 Sport jsou cenově dostupné a díky absenci dvoustupňové převodovky a uzávěrek vyžadují menší údržbu.

Traxxas TRX-4 Sport - písková verze (přední pohled)
Traxxas TRX-4 Sport - písková verze
přední pohled
Traxxas TRX-4 Sport - písková verze (zadní pohled)
Traxxas TRX-4 Sport - písková verze
zadní pohled

Traxxas Land Rover Defender ve žluté barvě

Traxxas vytvořil limitovanou edici nejprodávanějšího modelu Land Rover Defender, tentokrát ve žluté varvě. Karosérie je ručně barvená a má tónovaná skla pro skvělý vzhled. Vybavení modelu je stejné, jako u standardních modelů Land Rover Defender (dálkově řízená dvoustupňová převodovka, dálkově řízené uzávěrky diferenciálů, portálové nápravy, ...).

Traxxas Land Rover Defender - žlutá verze (přední pohled)
Traxxas Land Rover Defender - žlutá verze
přední pohled
Traxxas Land Rover Defender - žlutá verze (zadní pohled)
Traxxas Land Rover Defender - žlutá verze
zadní pohled

Článek je zařazen do následujicích kategorií:

Článek byl vytvořen 27. 9. 2019. Poslední úprava proběhla 1. 10. 2019.
   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšická 2589, Uherský Brod, Česká republika.