Blog » Důležitá aktualizace regulátoru VXL-6s

Důležitá aktualizace regulátoru VXL-6s

Důležitá aktualizace regulátoru VXL-6s + Jak Aktualizovat

Maximalizujte potenciál regulátoru pomocí nejnovějších aktualizací firmwaru

Důležitá aktualizace regulátoru VXL-6s

Možnosti nejnovějších regulátorů Traxxas (VXL-4s, VXL-6s a VXL-8s), umožňují mnohem více než jen snadný provoz a citlivé řízení plynu, ale také možnosti nastavení a telemetrii v reálném čase. Odemkněte plný potenciál Vašeho modelu a mějte vždy nejnovější funkce prostřednictvím aktualizací přes Bluetooth modul a aplikace Traxxas Link v telefonu.

Důležitá aktualizace regulátoru VXL-6s

Důležitá aktualizace pro regulátory VXL-6s

Nejnovější aktualizace firmwaru dostupná prostřednictvím aplikace Traxxas Link mění nastavení tlačítka EZ-Set na regulátoru VXL-6, který najdete například v RC modelech aut na dálkové ovládání E-Revo VXL a Unlimited Desert Racer.

Tlačítko EZ-Set se již u těchto modelů aut nepoužívá k vypnutí modelu. K vypnutí RC modelu jednoduše odpojte baterie od regulátoru. Toto opatření chytře a jednoduše brání tomu, aby jste nezapomněli připojené baterie a nedošlo k jejich podvybití.

Další funkce regulátoru, jako je kalibrace plynu funkce LVD a volba jízdních režimů, zůstávají stejné jako dříve. Více informací o nastavení funkcí regulátoru naleznete v návodu vašeho RC modelu.

Jak aktualizovat RC model auta Traxxas

Pokud máte regulátor VXL-4s, VXL-6s nebo VXL-8s, lze jej snadno aktualizovat na nejnovější firmware. Budete potřebovat bezdrátový modul - TRA6511 nainstalovaný ve vysílači. Stáhněte si zdarma aplikaci Traxxas Link do Vašeho telefonu nebo tabletu a ujistěte se, že máte ve vysílači, modelu i telefonu nabité baterie. Podepřete vozidlo tak, aby kola nebyla na zemi a poté zapněte model a vysílač. Spusťte aplikaci Traxxas Link v telefonu, vyberte váš model a spárujte vysílač s telefonem (pokud ještě nemáte). Jakmile máte v horních rozích obrazovky zelené ikony vysílače a vozidla, vysílač i model jsou propojeny. Pokud nejste automaticky vyzváni k aktualizaci, klikněte na ikonu „Support“ a postupujte podle pokynů v aplikaci.

Důležitá aktualizace regulátoru VXL-6s

Na stránce podpory se objeví dostupné aktualizace a pokyny k upgradu. Před zahájením procesu aktualizace se ujistěte, že jsou baterie vozidla nabité a že na vysílači i mobilním zařízení zbývá alespoň 50% energie. Celý proces aktualizace může trvat až 15 minut. Klepnutím na modrý banner zahájíte aktualizaci. Jakmile proces aktualizace začne, nesmíte ukončit aplikaci ani vypnout vysílač, či model.

Důležitá aktualizace regulátoru VXL-6s

K dispozici může být více aktualizací. Aktualizace začne, jakmile kliknete na modrý banner. Všechny tři indikační LED diody na regulátoru označují průběh aktualizace. Po dokončení aktualizace může ESC vypnout.

Důležitá aktualizace regulátoru VXL-6s

Pro dokončení procesu vypněte a znovu zapněte vysílač. Tím je dokončen proces aktualizace.

Článek je zařazen do následujicích kategorií:

Článek byl vytvořen 25. 2. 2020. Poslední úprava proběhla 25. 2. 2020.
   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšičká 2589, Uherský Brod, Česká republika.