V sobotu 28.3.2015 proběhl šestý a poslední díl zimního seriálu Lestrcupu. Týmový jezdec Nik Bečvář se již tradičně zúčastnil v kategorii 2WD ve které jelo celkem 19 jezdců.

První a druhou kvalifikační jízdu zvládl Nik velmi dobře a nájezdy 6/7 si připravil dobrou výchozí pozici do finálových jízd. Třetí kvalifikaci vinou technického problému nedokončil.

Ve finále potvrdil svoje kvality i výkonnost a ve vyrovnaném startovním poli obsadil nájezdem 5/6/6 celkové sedmé místo!

V rámci tohoto závodu proběhlo i celkové vyhlášení zimního seriálu. Nik Bečvář nakonec skončil na výtečném 3 místě celkově.

Pořadi celkové Buggy 2WD:

 1. Kája Novotný (Team Durango)
 2. Arnold Lorenz
 3. Michal Blahovský
 4. Stanislav Švob
 5. Pavel Braun
 6. František Pokorný
 7. Nik Bečvář JUN.(TLR)

ZIMNÍ SERIÁL CELKOVĚ kategorie Buggy 2WD:

 1. Kája Novotný
 2. Arnold Lorenz
 3. Nik Bečvář JUN (TLR)
 4. František Pokorný
 5. Tomáš Kohout
 6. Miloslav Pála
 7. Roman Hašek
 8. Milan LET
 9. Leon Nesejt
 10. Jozo Novaček

Posledního závodu zimní sezóny se zúčastnil také další týmový jezdec Václav Brož, tentokrát pouze v kategorii 1/8 E Buggy.

Kvalifikační jízdy tentokrát nevyšly podle představ a nestačilo to na kvalifikování do finále A. Ve finále B obsadil nájezdem 1/4/2 druhé místo, celkově 9 pozice.

V rámci tohoto závodu proběhlo i celkové vyhlášení zimního seriálu. Václav Brož nakonec skončil na výborném 2 místě celkově, se stejným bodovým ziskem jako vítěz, který se ovšem zúčastnil všech šesti dílů seriálu.

ZIMNÍ SERIÁL CELKOVĚ kategorie 1/8 Buggy E:

 1. Jan Petr
 2. Václav Brož (TLR)
 3. Martin Veselý

Setupy podvozku

Název setupuAuto
6. LC.pdf

Fotogalerie

   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšická 2589, Uherský Brod, Česká republika.