Tuto neděli, 19.11.2017 se konal 2. závod seriálu Open Challenge. Opět se sešla velmi zajímavá a silná konkurence jezdců ve všech kategoriích a značka TLR opět slízla smetánku v kategorii SCT. Dařilo se jak v kategorii 2WD tak i ve 4WD.

Open Challenge už je prakticky jediným podnikem, kde smí na trať i "dospělácké" čtyřkolky, takže se pro shorty 4WD může jet samostatná kategorie

.

V kategorii 2WD SCT se sešlo 12 jezdců a ve finále A byly všechny 3 stroje TLR. Úspěšný závod z pohledu značky TLR jen podtrhují výsledky, kdy na prvních dvou místech byla značka TLR. Super výsledek a gratulace k jasnému vítězství pro Fandu Kalendu a k druhému místu Michala Bindera, který těsně uhájil stříbro před třetím v pořadí Martinem Veselým. Vláďa Havlák pak jistil pořadí strojů TLR ze 6. místa.

V kategorii SCT 4WD, kde se sešlo 6 jezdců, se také dařilo Michalovi Binderovi, který obsadil 3. místo a na 5. místě se umístil Michal Táborský, oba se stroji TLR TEN-SCT 3.0.

.Trať byla velmi rychlá a relativně málo technicky náročná a jako vždy velmi klouzavá. Nicméně opět velmi zajímavá a tak děkujeme organizátorům za pěkně strávenou neděli.

Těšíme se na další závody a další výborné výsledky. Pro závodníky, kteří budou potřebovat poskytnout náhradní díly, je možné se obrátit na jezdce TLR Czech, kteří jsou vhodně zásobeni potřebnými díly a příslušenstvím..

   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšičká 2589, Uherský Brod, Česká republika.