Power Safe přijímače Spektrum

Power Safe RC přijímače Spektrum se aktualizují aplikací Spektrum Programmer. S počítačem se přijímač propojuje prostřednictvím kabelu SPMA3065. Kabel se zapojuje do portu BIND. Aktualizace přidává nové funkcionality.

Přehled verzí firmware k produktu: Power Safe přijímače Spektrum

Verze 1.6 (10.5.2018)

Nové funkce
  • Forward Programming: Tato novinka umožňuje nastavovat parametry přijímače přímo vysílačem (není vyžadován PC nebo telefon). Forward Programming podporují pouze určité typy vysílačů.
  • Podpora senzoru AS3000 (AS3X a vario): Prostřednictvím výše zmíněné funkcionality Forward Programming lze nově nastavovat parametry stabilizace prostřednictvím vysílače. Kromě toho je možné načítat telemetrické vybrané údaje (vario, výška, zrychlení, gyro) – stačí zvolit v menu Telemetry funkci Auto Config.
  • Nulování vybité kapacity: Nově je možnost vynulovat vybitou kapacitu (mAh) z akumulátoru prostřednictvím vysílače. Před tím to bylo možné pouze stisknutím párovacího tlačítka na přijímači.
  • Nastavení systému Fail-Safe: K dispozici jsou typy Hold a Preset. Typy Fail-Safe můžete nastavit dle potřeby na jednotlivé kanály přijímače.
Přílohy ke stažení

Seznam položek, kterých se aktualizace týká

   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšičká 2589, Uherský Brod, Česká republika.