Blog » Výběr značky dětského kola

Jak vybrat značku Dětského kola?

Každý výrobce dětských kola má svá specifika a při navrhování kola upřednostňuje jiné technologie a materiály, které se projeví ve vlastnostech. Proto jsme si pro Vás připravili menší přehled a srovnání značek kol v našem sortimentu.

Bungi Bungi

Bungi Bungi

Charakteristika

Dětská kola Bungi Bungi představují naprostou špičku a prémiovou kvalitu. Kola jsou navržena v Holandsku, v menší rodinné společnosti, která se zaměřuje hlavně na kvalitu, čemuž odpovídá vyšší i cena. Pokud hledáte to nejlepší bez kompromisů, je Bungi Bungi právě pro Vás.

Cena dětských kol Bungi Bungi: cca od 9000 - 13000 Kč.

Materiál

Jedná se ultralehká kola, díky použití hliníkové slitiny na rám a vidlici. Hliník se vyznačuje výborným poměrem nízké váhy a tuhosti.

Specifika

Specifickým řešením těchto kol je náhon. Pro přenos síly od šlapátek ke kolu je použit řemen, který je naprosto tichý a nevyžaduje žádnou údržbu. Výrobce používá špičkové V-brzdy s vysokou účinností a snadným úchopem páčky.

Bungi Bungi

Pro změnu rychlosti jsou použity špičkové přehazovačky Shimano. Mechanizmus je integrován do náboje zadního kola a umožňuje i řazení na místě.

Poznámka - Kola jsou vhodná především pro děti, které již umí držet rovnováhu.

RoyalBaby

RoyalBaby

Charakteristika

Dětská kola RoyalBaby se vyznačují především výborným zpracováním, s důrazem na bezpečnost a dětskou ergonomii. Použity jsou nejkvalitnější komponenty. RoyalBaby nabízí dětská kola vyrobená z široké palety materiálů, avšak svými vlastnostmi a cenou můžeme všechny kola této značky řadit do vyšší třídy.

Cena dětských kol RoyalBaby: cca od 4000 - 8000 Kč.

Materiál

Značka RoyalBaby nabízí kola s ocelovým, hliníkový nebo i magnéziovým rámem. Ocelový rám nabízí výbornou pevnost, ale také vyšší váhu. Slitina hliníku pro rám kola představuje vynikající řešení z hlediska tuhosti a nízké váhy. Slitina magnézia je prémiovým materiálem umožňujícím konstrukci designový rámů s nízkou hmotností a vysokou pevností.

Bungi Bungi

Specifika

Kola jsou zaměřena především na bezpečnost o čemž svědčí použití extra širokých pneumatik pro stabilitu, rozšířená balanční kolečka, nebo také pouzdro řetězu a další.

Poznámka - Kola jsou určena pro začínající i zkušenější malé cyklisty.

DinoBikes

DinoBikes

Charakteristika

Italská společnost DinoBikes s tradicí od roku 1920, vyniká výborným zpravováním a kvalitou při zachování nízké ceny. Společnost je známá také díky kolům s licencovanými potisky oblíbených dětských postaviček.

Cena dětských kol DinoBikes: cca od 1500 - 7000 Kč.

Materiál

Dětská kola od toho evropského výrobce jsou vyrobena z Hi-ten oceli s vynikající pevností.

Specifika

Kola DinoBikes jsou velmi oblíbená u dětí díky licencovaným potiskům a polepům, které děti znají ze svých oblíbených pohádek či seriálů. Můžete zde najít kola s motivem Avengers, Spiderman, Auta, Hello Kity, Ledové království a mnoho dalších.

Bungi Bungi

Poznámka - Sortiment této značky je velmi široký a vyberete zde kolo pro úplné začátečníky i pro teenagery a dospělé. Kola, pro různé věkové kategorie, jsou vybavena rozdílnými komponenty tak, aby vždy přesně vyhovovala konkrétním potřebám

Ke kolům nabízíme široké spektrum originálního příslušenství.

Článek byl vytvořen 18. 3. 2019. Poslední úprava proběhla 18. 3. 2019.
   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšická 2589, Uherský Brod, Česká republika.