Blog » Update H520

YUNEEC - Update 520

Update

Pro majitele profesionálního dornu Yuneec H520 je nově ke stažení program Ten se bude sám stahovat a updatovat kamery a H520. Není zapotřebí žádného stahování souborů a pak následného nahrávání na Mikro SD kartu jako to má Typhoon H.

Stažení Yuneec UpdatePilot

První, co musíte udělat, je stáhnout aplikaci s názvem Yuneec UpdatePilot. Aplikaci naleznete na Google Play : Odkaz je jen orientační, aby jste měli možnost se podívat, co všechno aplikace umí.

Pro stáhnutí aplikace musíte mít vytvořen účet na GooglePlay. Je to jednoduchá registrace. Účet si můžete založit i přes PC, ale je důležité pro stahování aplikace už být připojen přes vysílač ST16S.

Přehrání DataPilot

H520

Co se týká aplikace v ST16S Datapilot, ten se musí přehrát opět přes PC. Ze stránky Yuneec.com, kde vyberete německý web v sekci Support a záložce Download zvolíte dron H520. Zajímá vás vždy Firmware Remote -DataPilot Android x86 v1.2.5. Ten stáhnete a pomocí propojení počítače a ST16S aplikaci nahrajete mezi soubody v uložišti ST16S.

Při propojení pc a ST16S vám najde Pc externí uložiště, vyberete Internal Storage a do složky DOWNLOAD nakopírujete stáhlý soubor z webu Yuneec, měl by být pod názvem datapilot.apk

Poté ve vysílači ST16S najedete do Hlavní nabídky najedete do Settings/Apps/ a na kliknete na ikonu DataPilot. Otevře se Vám informace o aplikaci, kde je také UNINSTALL, ale jde také přeinstalování stávající aplikace, je zapotřebí vyzkoušet. Pokud nelze reinstalace, je třeba nové instalace. Odinstaluje se stávající DataPilot. Dále je zapořebí nainstalovat novou verzi. Tu naleznete v sekci Hlavní nabídky v adresáři FILE MANAGER. PO Otevření se Vám ukáže 8 ikon, z nich jedna je pod názvem Apks (v levém dolním rohu. Po kliknutí na ni se Vám zobrazí aplikace uložená v nahraném adresáři (Download) vysílače ST16S. Kliknete na vybranou aplikaci a začne instalace nové verze DataPilot. Po úspěšném nainstalování máte již podporu CGO-ET termo kamery.

H520
H520

Nastavení Wi-fi

Nyní si probereme jednotlivé kroky pro stáhnutí Aplikace Yuneec UpdatePilot a přejdeme k nastavení Wifi ve vysílači ST16S.

  1. V Hlavní nabídce vyberete ikonku SETTINGS
    Wifi
  2. V dalším okně vyberete výběr Wifi
    Wifi
  3. Přihlásíte se na dostupnou Wifi síť
    Wifi
  4. Nyní jste přihlášeni k WIFI síti a můžete vyhledat na www.googleplay.com aplikaci. Je nutné být s H520 spárován, protože zřejmě si aplikace kontroluje zařízení, se kterým má ST16S pracovat.

Pokud nejste ještě nezaregistrovaní, udělejte registraci, pokud jste již registrovaní, stačí se přihlásit.

Instalace

Dalším krokem po stáhnutí aplikace je její instalace. Zde není nic záludného. Na všechno jste předem tázáni včetně upozornění.

H520

Po úspěšném stáhnutí nové aplikace se ihned stáhne nový DataPilot, což je ovládací aplikace H520. Hned při instalaci se Vám zobrazí upozornění, kde pro bezpečnost je tablet ve vysílači ST16S blokován pro nahrávání aplikací. Pomocí nastavení, které Vás navede přímo na místo, kde aktivovat možnost nahrávání aplikací, jen zaškrtnete políčko. Pak již není problém s instalací aplikací.

H520

Poté se Vás bude instalace ptát, zda chcete provést Update stávající aplikaci a že data budou ztracena. Po odsouhlasení a zadání INSTALL se přehraje DataPilot na novou verzi.

H520

Po úspěšné reinstalaci DataPilotu se do ST16S automaticky stáhne i aplikace UpdatePilot. Tahle aplikace se bude starat o přehrávání nových firmware jak pro kamery, tak pro H520. Pro spuštění UpdatePilot lze také DataPilotu v záložce Update

H520

Firmware. Před přehráváním firmware v kamerách ať už E50, E50, CGO-ET vkládejte do kamery Mikro SD kartu, na kterou se nový firmware nahraje a pak sám přehraje. Kamera nedisponuje vlastním uložištěm, proto slouží Mikro SD karta. Pokud karta nebude v kameře, budete o tom informování.

H520

Další, co musíte nastavit je v nastaveni UpdatePilot, jakou kameru máte a hlavní připojení k Wifi. Dělá se to pomocí ikony ozubeného kola v levém horním rohu. První možnost, kde vidíte Yuneec H520 a použitá kamera Druhá možnost je Wifi síť pro připojení na internet.

Poté se automaticky začne stahovat nový firmware, můžete vidět procentuální hodnotu stahování, poté příprava pro přehrání a následné přehrání.

H520
H520
H520

Přehrání firmware trvá okolo 10 minut podle rychlosti internetu. Po přehrání H520, kamery doporučuji restartovat H520 i vysílač ST16S.

Článek je zařazen do následujicích kategorií:

Článek byl vytvořen 28. 12. 2017. Poslední úprava proběhla 28. 12. 2017.
   Copyright © 1991-2019 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšičká 2589, Uherský Brod, Česká republika.