Blog » Kovové modely Bburago - novinky jaro 2020

LOGO BURAGO

Uplynulo pár měsíců a už tu opět máme řadu zajímavých novinek od firmy Bburago. Kovové sběratelské modely zkrátka nikdy nezklamou! Stále je na co se těšit a stále přichází nové kovové modely.

Traktory New Holland T7.315 na setrvačník

Novinka od Bburaga je kovový model traktoru New Holland T7.315 v měřítku 1:43 (délka samotného traktoru je přibližně 13 cm). Model je vyrobený z kovových a plastových dílů v detailním provedení. Traktor je na setrvačník, má odjímatelnou kabinu a pryžové kolečka.

Model je v nabídce s možností bez příslušenství nebo s různým příslušenstvím v podobě přídavné vlečky se dřevem, přívěsu, vlečky, s drapákem, s nakladačem. Přívěs a vlečka mají možnost otevírání nákladových prosto, jsou vyrobeny z plastu. Nakladač a drapák jsou pohyblivé.

New Holland vyvinul novou modelovou řadu velkých traktorů T7 Heavy Duty, která je určena k bezkonkurenční všestrannosti při provádění široké škály pracovních činností. Ideální jsou pro těžké polní práce, lisování balíků sena, sečení, rozmetání hnoje a další větší i menší práce.

T7.315 je vybavený motorem se systémem ECOBlue™ Hi-eSCR (High-Efficiency Selective Catalytic Reduction), díky čemuž splňují nové emisní normy. Maximální výkon je 231 kW / 313 koní, maximální rychlost 50 km/h.

Traktory Fendt 1050 Vario na setrvačník

Další novinou od Bburaga je kovový model traktoru Fendt 1050 Vario v měřítku 1:43 (délka samotného traktoru je přibližně 13 cm). Model je vyrobený z kovových a plastových dílů v detailním provedení. Model traktoru je na setrvačník, má odjímatelnou kabinu a pryžové kolečka.

Model je v nabídce s možností bez příslušenství nebo s nakladačem. Nakladač je pohyblivý a vyrobený z plastu.

Fendt 1050 Vario představuje vrcholnou verzi modelové řady 1000 Vario. Pohon tohoto traktoru s celkovou délkou až 6157 mm, šířkou 2750 mm se sériovými pneumatikami, výškou až 3606 mm a hmotností okolo 14 tun zajišťuje přeplňovaný vznětový šestiválec o objemu 12,4 litru, disponující maximálním výkonem 380 kW (517 k).

Tahače Mercedes-Benz Actros

Mezi novinami od Bburaga je model tahače Mercedes-Benz Actros v měřítku 1:43. Model je vyrobený z kovových a plastových dílů v detailním provedení. Model se dodává v různém barevném provedení a dá se rozdělit na dvě části. Hlavní část s kabinou řidiče a patrovou nakládací rampu pro auta je přibližně 24 cm dlouhá, přídavná patrová nakládací rampa pro auta je přibližně 25 cm dlouhá. Když se obě části spojí, model je dlouhý přibližně 47 cm. Patrové nakládací rampy jsou pohyblivé. Model je v nabídce s jedním modelem autíčka, jako příslušenství. Modely autíček jsou dodávány v různém barevném provedení, značkách a modelech. Autíčka jsou kovová v měřítku 1:43, která znáte od společnosti Bburago.

Mercedes-Benz Actros je těžký nákladní automobil, který od roku 1995 vyrábí německá automobilka Mercedes-Benz. Je běžně používaný k přepravě, těžkou distribuční dopravu a dopravu stavebních materiálů na dlouhé vzdálenosti. Je dostupný v nosnostech od 18 tun a je poháněn naftovými motory V6 a V8 s turbodmychadly a mezichladičem.

Vozidla odtahových služeb

Odtahový automobil, hovorově odtahovka, je speciální nákladní automobil se specializovanou nástavbou, určený k odtahu nepojízdných silničních vozidel. Odtahovky vybavené výkonnými navijáky, jeřábovým ramenem, případně hydraulickou rukou jsou schopné vyprošťovat i vozidla, která se ocitla mimo komunikaci. Ty jsou označovány jako vyprošťovací vozidla.

Společnost Bburago přepravila 6 variant těcho modelů. Autíčka jsou kovová v měřítku 1:43, která znáte od společnosti Bburago.

O dalších novinkách zase příště. Teď už zbývá pouze poslední tip od nás: Přečíst článek, vybrat si svůj oblíbený kovový model Bburago a jít jej rychle koupit.

Článek je zařazen do následujicích kategorií:

Článek byl vytvořen 17. 2. 2020. Poslední úprava proběhla 17. 2. 2020.
   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšičká 2589, Uherský Brod, Česká republika.