RC vysílač Futaba T6K

Společnost Futaba neustále pracuje a vylepšuje své produkty. U RC soupravy Futaba 6K lze aktualizovat firmware pomocí USB převodníku Futaba CIU-2 nebo Futaba CIU-3. Vysílač se tedy přes tento převodník připojí k počítači. Aktualizací získáte spoustu nových užitečných funkcí.

Přehled verzí firmware k produktu: RC vysílač Futaba T6K

Verze 2.0 (17.2.2017)

Provedené změny
  • Rozšířen počet kanálů z 6 na 8. Své modely tak můžete vybavit dalšími zařízeními, které můžete ovládat pomocí vysílače.
  • Přidán tzv. integrační časovač. Rychlost čítání integračního časovače je přímo úměrný pozici ovladače plynu (pokud je stažený plyn - časovač stojí, pokud je plyn na 50%, čítač počítá poloviční rychlostí, a pod). Integrační časovač je ideální např. elektro modely letadel, multikopter či vrtulníků, kdy odebíraný proud z baterie přibližně odpovídá poloze ovladače plynu. Díky integračnímu časovači tedy nemusíte používat telemetrické senzory.
  • Přidána informace o verzi firmware
  • Přidána možnost nastavit vibrační alarm na vypršení časovače.
  • Pro RC modely multikoptér bylo menu rozšířeno o výběr letových režimů. Pro každý letový režim lze přiřadit, jaké kanály se kterým ovladačem ovládání. Výběr letového režimu se nastavuje pomocí prioritních přepínačů. Vysílač podporuje až 5 letových režimů.
  • Přidána podpora proudovému telemetrickému senzoru Futaba SBS-01C.
Přílohy ke stažení

Seznam položek, kterých se aktualizace týká

   Copyright © 1991-2020 Astra, spol. s r. o. - Modelářský velkoobchod. Prakšičká 2589, Uherský Brod, Česká republika.