YUNEEC BREEZE 4K

Jednoduchý, bezpečný, sociální
Yuneec Breeze - létající kamera

Tvá létající kamera

Představujeme Breeze, létající kameru, která byla navržena s ohledem na Tvůj uživatelský komfort. Jak svým jednoduchým ovládáním, tak kompaktností. Breeze je řízen systémem iOS nebo Android pomocí aplikace Breeze Cam a pro doplnění informací váží 385g. Tak na nic nečekej a pořizuj letecké snímky a videa z každodenních dobrodružství, a to v ohromující 4K Ultra High Definition kvalitě. Jednoduše vybal Breeze z krabice a nech ho letět.

Snadné pořizování kvalitních záběrů

Pro zachycení jedinečných záběrů svojí létající kamerou můžeš použít jeden z pěti automatických letových režimů. Použij letový režim Selfie, nebo Orbit pro záznam skupinových fotek a videí. Nebo zkus režim Follow Me pro záběry svých akčních sportovních dobrodružství. Záběry, které by dříve vyžadovaly zkušeného pilota, jsou nyní dostupné pouhým kliknutím na displej. Žij přítomnosti a nechej Breeze pracovat.

Yuneec Breeze - bezpečnost

Bezpečnost na prvním místě

Breeze je vybaven optickými a infračervenými senzory polohy, které zajišťují stabilní pozici dronu v interiéru i exteriéru. Létání je bezpečné při každé příležitosti. Jistota ovládání je fantastická. Breeze nebude nikam uhýbat, nebo jinak driftovat, a to bez ohledu na prostředí. Navíc je vybaven funkcí automatického přistání a také funkcí pro návrat do startovací pozice. Nejvíc cool je, že pro létání nejsou potřeba letové zkušenosti.

Nový level kreativity

Zachytit okamžik stojí vždy za to, ať jsi na dobrodružné výpravě s přáteli, sólo aktivitě, nebo trávíš čas s rodinou. Připomenutí skvělých chvil navíc nikdy nebylo tak snadné. Dovedeš si představit nekonečné možnosti svých nových záběrů?

Yuneec Breeze - sociální konektivita°

Sociální konektivita

Jakmile jsi pořídil s Breeze fotky a videa, je jejich stažení a sdílení prostřednictvím oblíbených sociálních médií rychlé a snadné. Vyber fotku nebo video, které chceš sdílet a vyber sociální síť, na které se chceš se záběrem pochlubit. Můžeš napsat osobní zprávu a sdílet záběr okamžitě, aniž bys opustil rozhraní aplikace. Není nic jednoduššího.

Vynikající kvalita obrazu

Díky dech beroucímu rozlišení videa 4K UHD (Ultra High Definition) a ultra-čistých 13 megapixelových fotografií je Breeze stejně výkonný, jako drony s dvojnásobnou velikostí. Užij si živý přenos obrazu do svého smarthone, či tabletu v rozlišení 720 HD.

Aplikace Breeze Cam

Aplikace Breeze Cam

Pomocí aplikace Breeze Cam můžeš manuálně ovládat let dronu, nebo použít automatizovaný letový režim a samozřejmě také upravovat pořízené záběry. Pochlub se okamžitě se svými fotkami a videi na oblíbených sociálních sítích, jako jsou: Facebook, Twitter a Instagram.

Plně automatické kreativní režimy (Task & VisionTrack)

Při vývoji Breeze bylo naší prvořadou vizi vytvořit produkt, který bude neuvěřitelně jednoduchý na ovládání. Prostě a jednoduše produkt pro každého. I proto obsahuje systém řízení 5 automatizovaných letových režimů, které Ti umožní se soustředit na pořízení nejvíce cool záběru místo samotného řízení dronu. Při létání s Breeze si můžeš vybrat z 5 automatických letových režimů: Pilot, Selfie, Orbit, Journey a VisionTrack.

Yuneec Breeze - letový režim Selfie

Režim Selfie

Jednoduše pošli Breeze, aby Ti udělal dokonalé Selfie z ptačího pohledu, a to aniž by jsi měl jakékoliv předešlé zkušenosti z létáním. Zachytit okamžik stojí vždy za to, ať jsi na dobrodružné výpravě s přáteli, sólo aktivitě, nebo trávíš čas s rodinou. Připomenutí skvělých chvil navíc nikdy nebylo tak snadné.

Yuneec Breeze - letový režim Pilot

Režim Pilot

S tímto režimem můžeš letět s Breeze kam jen chceš. S manuálním řízením budeš mít plnou kontrolu nad letem.

Yuneec Breeze - letový režim Orbit

Režim Orbit

V tomto režimu jednoduše Breeze obkrouží Tebe nebo jiný zvolený objekt.

Yuneec Breeze - letový režim Jorney

Režim Journey

Podle nastavení sklonu kamery Breeze vypočítá úhel dráhy. Odletí od Tebe v daném směru a úhlu a poté se vrátí zpět.

Yuneec Breeze - letový režim Následuj mě

Režim Follow Me

Žij přítomností a nechej Breeze pracovat. V režimu Follow Me používá Breeze GPS signál pro sledování Tvého pohybu.

Yuneec Breeze - letový režim pro vnitřní létání

Indoor Positioning System

Díky vestavěnému vnitřnímu pozičnímu systém (IPS) bude Breeze spolehlivě držet svoji pozici jak ve vnitřních prostorách, tak i venku.

Yuneec Breeze - ochranné kryty

Chrániče vrtulí

Pro létání ve vnitřních prostorách se doporučuje nainstalovat na Breeze chrániče vrtulí, které ochrání před kontaktem vrtule s jinými objekty.

Yuneec Breeze - ultra lehoučký a kompaktní

Ultra lehoučký a kompaktní

S letovou hmotností 385 g je Breeze Tvůj ideální létající fotoaparát, který si můžeš vzít kamkoliv. Sklopné vrtule a přepravní box pro snadnou a bezpečnou přepravu.

Často kladenené dotazy

Technické údaje dronu Yuneec Breeze

Rozměry:196 x 196 x 65 mm
Letová hmotnost385 g
Baterie:LiPo 11.1 V 1150 mAh
letový čas:Až 12 minut
Maximální výška letu:80 m
Maximální rychlost stoupání:1 m/s (3.6 km/hod)
Maximální rychlost:5 m/s (18 km/hod)
Rozlišení videa:UHD 4K 30 FPS, Full HD 30 FPS, HD 60 FPS
Efektivní pixely:13 MPx
Objektiv:14 mm / F2.8
Zorný úhel:117°
Senzor1/3.06” CMOS
Elektronická uzávěrka:1/30 – 1/8000
Rozsah klonění kamery-90° až 0°
Rozsah okolní teploty:0 °C až +40 °C
 • Snadné a intuitivní ovládán pro všechny!
 • Výkonné střídavé motory
 • Pět letových režimů:
  • Pilot: V režimu Pilot máš největší kontrolu nad řízením Breeze. Pomocí tradičních dvou kniplů budeš ovládat Breeze jako běžný RC model. Pomocí aplikace Breeze Cam budeš moci s manuálním řízením letět kamkoliv.
  • Selfie: Jednoduše pošli Breeze, aby Ti udělal dokonalé Selfie z ptačího pohledu, a to aniž by jsi měl jakékoliv předešlé zkušenosti z létáním. Nastav vzdálenost a výšku a finální pozici dolaď pomocí posuvníků.
  • Orbit: V režimu Orbit můžeš umístit Breeze na „kruhovou oběžnou dráhu“ kolem sebe, nebo kolem jiného zvoleného objektu. Po umístění Breeze do výchozí pozice si můžeš vybrat směr obíhání vlevo, nebo vpravo a taky máš možnost kdykoliv obíhání zastavit.
  • Journey: V režimu Journey Breeze využívá v základu režim Selfie pro polohování dronu. Sklon kamery určuje úhel, pod kterým dron od Tebe poletí. V nastavení můžeš určit, do jaké vzdálenosti Breeze odletí a poté se vrátí zpět.
  • Follow Me: V režimu Follow Me nejprve Breeze ručně navedeš do místa, ze kterého chceš, aby Tě sledoval. Po nastavení výchozí polohy bude Breeze reagovat na změnu Tvé polohy a bude se pohybovat souhlasně s Tebou.
 • Ovládání přes Smartphone nebo tablet
 • Možnost naklápění kamery
 • Ovládání a video přenos přes WiFi v pásmu 5 GHz
 • Senzory:
  • GPS
  • Tříosé gyro
  • Tříosý akcelerometr
  • Tříosý magnetometr (kompas)
  • Tlakový výškoměr
  • Infračervený výškoměr
  • Kamera pro létání bez GPS
 • 6-ti osá stabilizace
 • Automatický vzlet, automatické přistání a automatický návrat domů
 • Sklopné vrtule pro vyšší bezpečnost
 • SKlopné podvozkové nohy pro snadnější přepravu
 • V balení je síťový nabíječ na LiPo baterii
 • V balení je LiPo akumulátor 11.1 V 1150 mAhC

Model Yuneec Breeze (YUNFCAEU):

 • Sestavený dron Yuneec Breeze
 • Chrániče vrtulí
 • Náhradní vrtule
 • 1x LiPo Akumulátor 11.1 V 1150 mAh
 • Síťový nabíječ
 • Podrobný návod k použití v češtine a sloveštině

PODPORA

Firma Astra spol. s r. o. jako oficiální dovozce produktů Yuneec poskytuje plný servis a zaškolení. Provádímě kompletní záruční i pozáruční servis.

Před letem se informujte o předpisech a zákonech ohledně dálkově ovládaných dronech na území, kde budete létat. Vždy tuto legislativu dodržujte, plnou odpovědnost nese pilot dronu. Více informaci o provozu dronů na území České republiky naleznete na stránkách Úřadu pro civilní letectví: www.caa.cz/letadla-bez-pilota-na-palube?lang=1.